Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v současné době provádíme expedici objednávek jednou za cca 10 dní z důvodu cestování. Prosím, berte v úvahu, že kvůli této situaci může docházet ke zpoždění doručení Vašich objednávek. Pokud máte zájem o konkrétnější informace ohledně termínu expedice, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Tým Složpec.cz

Skládací ocelové ohniště Složpec 50x50 cm

 

Nový rozměr skládacího ohniště

Zapomeňte na zdlouhavé sestavování ohniště! S novou a ještě větší verzí oblíbeného skládacího ohniště přinášíme revoluci do světa venkovních zážitků. S touto inovativní konstrukcí můžete ohniště sestavit během několika sekund, a to úplně bez použití nářadí.

Snadné sestavení a přenos

Nikdy nebylo sestavení ohniště tak jednoduché! Díly ohniště se snadno zasunou do sebe, díky čemuž můžete zažít pohodu ohně kdykoliv a kdekoliv. Díky praktickým úchytům můžete celé ohniště pohodlně přenášet, ať už složené nebo rozložené.

Více místa při uskladnění

Zapomeňte na starosti s prostorovou náročností! Když ho nevyužíváte, jednoduše ho složíte a schováte v garáži. Jeho skladovací rozměry jsou pouhých 50x20x2 cm, což z něj dělá skvělého společníka pro každou sezónu.

Odolné materiály a elegantní design

Naše skládací ohniště je vyrobeno z kvalitních ocelových dílů, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Navíc, s průběhem času získává neošetřená ocel rezavou patinu, která mu dodává osobitost a unikátnost. Každý kousek se stává jedinečným dílem s vlastní krásou.

Zážitky, které zůstanou v paměti

S naším skládacím ohništěm si užijete nezapomenutelné chvíle plné tepla a radosti s přáteli a rodinou. Bez ohledu na roční období či aktuální počasí můžete vytvářet vzpomínky kolem ohně, který bude vaším věrným společníkem pro každou příležitost.

Závěr: Investujte do kvality a pohody

Nová generace skládacích ohnišť přináší jedinečnou kombinaci inovace, praktičnosti a designu. S ním se můžete těšit na snadné sestavení a bezstarostné užívání ohně bez obav o místo ve Vaší garáži při uskladnění. Kvalitní materiály a elegantní design z něj dělají nejen spolehlivého, ale i esteticky příjemného společníka pro Vaše venkovní zážitky. Investujte do kvality a užívejte si chvíle strávené u ohně s naším skládacím ohništěm!

 

Prozkoumejte nabídku